| Annemarierose a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Cum ati putea sa faceti ca o relatie sa dureze,ca el sa nu se plictiseasca de voi?. fara raspunsuri la misto, va rog.

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna. Raspunsul este,, nimic". Nu trebuie sa faci nimic ca sa reziste/dureze relatia, daca tine la tine, nu il vei plictisi

| Neuronul a răspuns:

Găteşte-i atât de bine încât să uite până şi de Pizza!
Iubeşte-l şi fă-l să se simtă cea mai importantă persoană din viaţa ta!
Fu*e-l până nu mai poate să se ridice din pat!
Fă-i pe părinţii lui să te iubească enorm!
Înţelege-te bine cu prietenii lui!
Fii alături de el când are o problemă.
Arată-i când greşeşte.
Acceptă şi tu când el are dreptate.
Găsiţi-vă pasiuni comune.
Nu fii prea cicălitoare laughing
Nu lăsa pe nimeni să va facă să va certaţi.
Dacă chiar nu o să meargă asta e!
Anyway, Be a bad B*tch! devil

| Livelord a răspuns (pentru Neuronul):

Meriti funda pentru primele 3 propozitii, sa nu mai zic de urmatoarele! ^^
PS: Imi place cum gandesti.

| cristinela4 a răspuns:

Trebuie sa-l asculti, sa-l lauzi, sa-l sustii si sa-i demonstrezi iubirea ta!

| catelusdragalasmicut a răspuns:

Pai baietii de hmmm... gimnaziu, uni de liceu dar mai mult de gimnaziu nu iau relatiile in serios e vorba de populariate. Dar in liceu sta putin diferit. Plimbari prin parc, iesiri romantice, lucruri dragute. Dar dragostea adevarata nu necesita gandire. E distractiv sa va uitati unul la altul ca dobitocii. Daca nu esti sigura ca te place cu adevarat uitate fix in ochii lui de cat de aproape poti, mno ma rog acum sa fie romantic ca daca te apropii ca disperata fuge, dar ma rog, cand te uiti in ochii lui, i se mareste mmm. nu stiu exact cd e partea ai neagra din mijlocul ochiului, incepe sa transpire putin, si ii sclipesc ochii te iubeste. Adica se zice ca exista o conexiune intre 2 persoane ce apare o singura data in viata. Unii o gasesc, altii se iubesc dar nu isi dau inima unul altuia. Cam asta ar fi conexiunea. Dar nu uita, mai ales sa va jucati, nu v-ati-ascunselea si jocuri de genul, de copii, ci sa radeti sa ramaneti copii cand stati impreuna.