| annonim0001 a întrebat:

Hei TPU am o mica probema...rolling eyes azi am facut dragoste pentru prima data si nu mi-a curs sange...cand am pus mana la un moment dat parca imi ramasese gen un punct (.) rosu pe mana in rest nimic! iar alte priene de ale mele spun ca le-a curs mult sange. ar putea fii o problema? sau doar nu a ajuns pana la ata sau ceva de genu Dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| consilierultau001 a răspuns:

Este clar ca asta a fost de la himen si nu ai de ce sa iti faci griji este normal...

7 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Deci virgina nu mai esti happy.Nu este necesar sa iti curga sange.
La mine nu a fost nici macar un punct cum zici tu.
Asta nu este o problema, eu il vad ca pe un avantaj.

| annonim0001 explică (pentru Tania):

Mersi. ma gandeam ca e ceva inneregula cu mine :-s

| MMadalina a răspuns:

Dupa primul act sexual, recomandat ar fi sa te duci la un medic ginecolog.

Bafta!happy

| Coccco a răspuns:

NU la toata lumea este la fel la unele curg putin la altele mai mult iar la altele chiar deloc. Stai linistita:*daca mai ai intrebari poti sa imi lasi un mesaj:*

| annonim0001 explică (pentru Coccco):

Mersi! :* Chiar imi faceam griji.:-s ma gandeam ca e ceva inneregula cu mine sau ceva

| Wolf_Dark_1991 a răspuns:

Poate ca partenerul tau este un vampir... un vampir foarte rapid

| Coralina22 a răspuns:

O sa mori