| anonim_4396 a întrebat:

Hei tpu.Am o nelamurire.De cateva zile am inceput sa vorbesc cu un baiat, din orasul meu.Ne-am intalnit de cateva ori mi s-a parut foarte ok.Vorbeam pe facebook aproape toata ziua,mi-a cerut numarul de telefon si i-am zis ca avem timp, sa ne mai cunoastem.A fost de acord. Faza e ca acum cateva zile am aflat ca e..tigan.Ieri mi-a zis ca ma place,i-am zis ca il simpatizez si eu, mi-a zis sa ma gandesc daca vreau sa fie ceva intre noi.Azi i-am zis azi ca nu ne potrivim si chestii. A inteles, s-a retras.Acum parca am un regret pentru chestia asta desi cred ca aproape orice fata facea asa.Ce sa fac? E bine ca am luat decizia asta? Am nevoie de pareri.

3 răspunsuri:
| WTFSpRyTe a răspuns:

Buna.
Cred ca trebuie sa fi sincera cu tine daca regreti poti sa-i spui lucrul acesta si poate te impaci sau daca nu vrei sa fi cu el puteti sa fiti doar amici! Sper ca te-am putut ajuta!
Bafta!

| tenutza a răspuns:

Urmeaza-ti instinctul. Daca nu te deranjeaza asade tare ca e tigan... poate ca nu e rau sa incerci...

| LupulSingur a răspuns:

Eu zic sa fii sincera cu tine "daca il doresti ia-l" nu chiar la propriu dar tot ce iti zic este sa fii sincera tu decizi dar ai grija