| marsed a întrebat:

Hei TPU, am o prietena de curand si as vrea niste sfaturi de la voi sa stiu " cum sa ma port cu ea " Fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| anonima1995 a răspuns:

Buna. Eu te sfatuiesc sa o respecti, sa o intelegi si sa te comporti frumos cu ea. Din cand in cand mai scrie-i cate un mesaj romantic, gasesti pe net cate vrei. De fiecare data cand impliniti cate o luna in plus de relatie ofera-i un trandafir rosu. Nu o minti si nu iti bate joc de ea. Niciodata, atunci cand sunteti la o intalnire, sa nu te uiti dupa alta sau sa ii povestesti ei despre alte fete care ti-au placut. Spune-i din cand in cand vorbe dragute de genul "esti cea mai dulce".
Sper ca te-am ajutat. Succes!

1 răspuns:
| marsed explică:

Am uitat sa zic ea are 13 ani si eu sunt cu un an mai mare ca ea! happy