| LexuKrys a întrebat:

Am o problema cu prietena, adica nu ne-am mai vz de vreo 2 saptamani, ca ea iese f. tarziu de la scl si nu mai sta pe afara I don't want to see, vb doar pe mess cate putin. Si am aproape 6 luni cu ea (fac pe 28). Dar parca e mai distanta, o iubesc (si ea ma iubeste, mult). Dar acum zice ca nu ne potrivim (e putin mai inalta ca mine 2 cm ) si alte chestii. Ce parere aveti sa mai raman cu ea sau sa ma despart?

1 răspuns:
| bustamante a răspuns:

Cu toate ca imi este antipatic numele de Laurentiu uite ca dau si al 7-lea raspuns de pe site!
Cum sa iti zic eu mai ai de trait si de mancat pana sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat!
Daca te iubeste cu adevarat renunta si la ultimul colt de paine ca sa stie ca te saturi tu, dar aici fiind vorba de complexe ca este mai inalta ca tine cu 2 cm asta e recompensezi in pl cu 2 cm in plus sau cu 2 minute in plus...deci te rog daca ea a zis ca nu va potriviti e clar nu te mao vrea fii si tu putin mai distant mai tandru si ai sa vezi ca va fi limba dupa tine!