| BlueEyes_8416 a întrebat:

am o problema.

Cum sa arat unei persoane cA NU imi e rusine cu ea?

3 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Ia persoana de mana, mergi in centrul orasului unde stai si striga ca nu ti-e rusine cu el / ea si ca e cea mai buna cunostinta a ta laughing bun?

| TVD13 a răspuns:

Daca sunt parintii nu stiu nu-i lua cu tine nu-i lasa sa se intalneasca cu pr tai (Eu asa fac)laughing dar daca e o amika sau pr tau evita sa te intalnesti cu ei sau spune si u niste scuze...big grinbig grin

| Lollipopy a răspuns:

Dupa ce ca a mai scris si nu cu litere mari tot degeabarolling on the floor)