| lovewins25 a întrebat:

Am o problema, de fapt o simpla curiozitate.M am dezvirginat cu o zi inainte sa trebuiasca sa mi vina menstruatia.Nu am facut sex,a fost doar penetrare pt ca m a durut prea tare.Vreau sa spun ca nu am putut deloc sa ma concentrez sau excit. Poate era din cauza emotilor,nu conteaza. Preludiul a fost lung,totul cum trebuie, dar dupa ce a avut loc penetrarea imi venea ameteala si nu stiu de ce. Nu a fost nimic fortat.i s a mai intamplat cuiva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Mie mi s-a intamplat dupa prima si cea mai lunga penetrare, ma simteam parca nu eram cu picioarele pe pamant, eram foarte agitata.
Ps. Ai facut sex, si asta inseamna sa faci sex, sa fi penetrata vaginal.
La inceput nu prea ai cum sa te exciti, deoarece durerea este destul de mare, te-as sfatui sa folosesti la urmatoarea partida un lubrifiant ( pe baza de apa), te ajuta mult, nu mai simti durerea atat de mare la inceput.

| neutrino a răspuns:

Cu sau fara emotii si ameteala, daca ai fost penetrata se numesti sex ( cei drept, total ratat) si astfel ai devenit femeie. Se intampla multora.

| SkyPilot a răspuns:

Se mai intampla. Ar fi trebuit sa incerci sa te relaxezi si sa te bucuri de ceea ce se intampla.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricât de mica ar fi fost penetrarea, tot sex se numește. happy
Trebuie sa fii mai relaxata pe viitor si sa nu te îngrijorezi pentru unele lucruri care nu își au rostul.
Pe viitor sa nu uitați prezervativul happy

| Leta_Niko_1998 a răspuns:

Daca a fost penetrare deja se numeste sex.
daca te durea este pentru ca erai incordata.