| Panda13907362 a întrebat:

Hei TPU, am o problema mai delicata...in timpul partide de sex,vaginul meu scoate scunete,in unele momente nu mereu,ma deranjeaza chestia asta pentru ca ma jeneaza, ce pot face ca vaginul sa nu mai scoata sunete?

4 răspunsuri:
| Rareș_Joseph_1990 a răspuns:

E normal nu te ingrijora

| minrest a răspuns:

Cum sa nu mai scoata sunete, vrei sa schimbi legile naturii? Vorbeste cu iubitul, spune-i clar ca se strange aer si iese, si orice altceva, si o sa iti vina mai usor.

| mihai69 a răspuns:

Și când mâncăm scoatem anumite sunete - și de alea ți-e rușine?
Nu e neapărat plăcut, dar e ceva natural și trebuie să te obișnuiești cu ele și să le accepți.

| Metalhead001 a răspuns:

Doar se strange aer, e ok