| catty443 a întrebat:

Hei TPU.am o problema.prietenul meu, de cateva zile ma cam ignora.adica,vorbeste cu mine dar nu ca inainte. i-am spus ca nu am voie afara si a zis ' aa ok :d '. nu e genu indiferent.adica,pana acum ma sufoca, imi dadea prea multa atentie si acum. prea putina, aproape deloc.cred ca s-a plictisit de mine. l-am intrebat daca ma mai iubeste si a zis ca da, ca intodeauna m-a iubit.si prietena mea cea mai buna l-a intrebat si a zis ca nu s-a plictisit de mine, ca ma iubeste, dar din comportamentul lui se intelege altceva. ce as putea sa fac? cateodata am impresia ca mai sta cu mine doar pentru ca il plac. dau fundita. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa se fi suparat ca n-ai iesit in acea seara. Oricum, faci prea mult caz pentru nimic. Daca era stresant, vai, doamne, ce te mai plangeai! Acum, ca a avut o zi proasta sau a capatat incredere in tine, nu mai iti convine!
Relaxeaza-te, nu-ti fa atatea griji! Cand se va termina relatia, se va termina si gata. Daca banuiai asta sau nu, e partea a doua.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Probabil s-a saturat sa te tot astepte pe afara!

| Cătălina a răspuns:

Poate a avut o zi proasta sau poate l-ai deranjat tu cu ceva si o face pe indiferentul ca sa-si hraneasca orgoliul. Nu te alarma. Peste putin timp ii va trece si totul va fi ca la inceput.

| Pacala a răspuns:

Comportamentul conteaza, nu vorbele. Dupa cum se comporta, concluzia e clara: S-a plictisit de tine si nu te mai iubeste. Nu e un capat de tara, mai sunt baieti destui.

| Simoni a răspuns:

Nu te mai gandii la asta. incearca sa vb cu el si sa ii spui ca te deranjeaa comportamentul lui din ultimele zile. asa mi s`a intamplat si mie. te iubeste doar ca asa sunt baietii.
nu iti mai face griji o sa treaca :*

| Alexandra_1242 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie acum in perioada asta. Fii calma, nu-i mai da nici tu atentie prea multa, fii calma, vorbestei tandru, frumos si fii sincera cu el in tot. Intreaba-l de ce comporta asa cu tine si vezi ce raspuns primesti. Pana la urma ai sa-ti dai seama singura daca te iubeste sau s-a plictisit de relatia asta. daca te iubeste cu adevarat, iar tu nu o sa-i mai dai atata importanta, chiar daca te doare sufletul o sa se intoarca la tine si o sa fie mult mai bine! bafta in tot ce faci! Te pup!