| CataStefii a întrebat:

Hei TPU :*! Am o rugaminte daca imi puteti da nsite sfaturi puppy dog eyes. Totul a inceput acum 2 luni jumate cand m-am despartit de prietenul meu din cauza ca eram geloasa iar cand mi-a spus el "Te iubesc " i-am vorbit cam urat >:". ne-am despartit si de atunci am mai vorbit dar cam des... Si prietenele mele imi spun ca inca ma mai place... pentru ca se comporta frumos, dar eu cred ca asa e el cu toata lumea.acum de 2 zile mi-a spus un prieten de a lui ca a vorbit cu el pe mess si ca i-a spus ca inca ma place si ar vrea sa fim din nou impreuna.nu stiu daca a fost sincer dar daca da ce nu actioneaza. ce ar trebui sa fac pentru ca nu pot sa-l uit si sa renunt la el, inca il iubesc puppy dog eyes
Multumesc frumos:* FUNDA pentru cel mai coplet raspuns!

Răspuns Câştigător
| CatelusaFlaffy a răspuns:

Stii se spune ca o iubire se gaseste odata in viata ai grija sa nu ii dai cu piciorul.Mai dai o sansa si ai incredere in el happyPoate nu o sa regreti succeshappy

2 răspunsuri:
| acadele2000 a răspuns:

Buna in aceeasi situatie am fost si eu.Eu nu l-am mai vazut vreo jumatate de an si a inceput sa nu-mi mai placa de el

| VampireDj a răspuns:

Pai s-ar putea ca prietenu ala a lui sa il fi rugat sa iti spuna asta pentru ca el sa se impace cu tine, ar trebui sa vb si sa lamuriti problema