| QuimeraBlahBlahh a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere. Deci anul trecut am fost cu un baiat de la mine din liceu, ne intelegeam foarte bine, chiar simteam ca ma iubeste, dar eu l'am indepartat cu gelozia mea, pentru ca majoritatea fetelor il placeau si imi bagau numai prostii in cap despre el! In fine ne'am despartit, l'am " uitat" foarte greu, pentru ca era nasol, il vedeam zi de zi. Peste ceva timp m-am indragostit de alt tip, numai ma gandeam deloc la baiatl acela din liceu. Dar acum am inceput scoala si mi'au revenit sentimentele pentru EL straight face. El nu stiu daca mai simte ceva pentru mine, mereu ne uitam unul la altul dar nici macar nu vorbim. Mai face el niste faze cand trec pe langa el incearca sa se 'buseasca' de mine sau era odata q niste prieteni afara si eu am intrat in scoala si apoi a intrat si el, ma uitam la el si zambea. Ieri ii povesteam unei prietene despre 2 tipi care au dormit cu mine si o fata la ea acasa si a auzit el, si ma intreaba ' cine's aia" si m-am uitat ciudat la el dar nu i'am raspuns. Nu stiu ce sa mai cred, oare simte ceva pentru mine? Cum sa fac sa vorbesc cu el? Cel mai bun raspuns funda!

3 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Ar trebuie sa vorbesti cu el si sa ii spui clar care iti sunt sentimentele

| ДdД a răspuns:

Ar trebui sa reiei legatura, sa vorbiti mai des si apoi ii marturisesti ca inca mai ai sentimente pentru el.

nb!

| MayBeWill a răspuns:

Pai nu ai si tu id ul lui? sau nr? fata in fata stiu ca nu te tine sa vb cu el laughing "eri ii povesteam unei prietene despre 2 tipi care au dormit cu mine si o fata la ea acasa si a auzit el" ce e cu faza asta? doar ati dormit nu?tongue pai daca el te'a intrebat "cine's aia?" inseamna k inca e interesat de tine (nu stiu in ce masura). In fine, parerea mea este ca ar trebui sa vb cu el, mai subtil asa daca intelegi.