| Stephh a întrebat:

Am şi eu o "dilemă". Deci băiatul care îmi era ca un frate, pe care îl cunosc de 5 ani,acum se poartă foarte ciudat cu mine.Şi cred că ştiu de ce.El şi-a făcut o iubită şi de atunci nu mai vorbeşte cu mine, începe să facă "mişto" şi începe să mă înjure dacă zic ceva.Acea fată mi-a spus pe messenger că de fapt nu-l iubeşte,ci vrea doar ca eu,iar apoi el să suferestraight face.Am încercat să-l îndepărtez şi sa-i spun că nu-i fata potrivita,dar mereu mă îndepărta, mă înjura sau spunea ca sunt geloasă.
Întrebarea:Cum să fac sa-l îndepărtez ca să pot să-l protejezpuppy dog eyes? Răspunsuri rapideepuppy dog eyes Fundiţa

Răspuns Câştigător
| KittyKit a răspuns:

Nu ai cum sa ii arati adevarul. Dragostea este oarba.Lasa-l sa greseasca..Atunci isi va da seama ce a facut si va invata sa aiba incredere in tine

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ii poti arata istoricul conversatiei cu fata respectiva de pe mess.Sau,ca sa fi impacata, sa-i spui direct ce intentioneaza ea, apoi lasa-l in pace.Nu inteleg comportamentul lui, dar sa ti minte un lucru-intr-o relatie, prima injuratura sau prima palma, nu v-or fi ultimele.Pa.

| Fantastic7 a răspuns:

Adu-l la tine acasa si arata-i arhiva conversatiei de pe mess.happy