| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare. mi-am inceput viata sexuala cu iubitul meu dupa un an si ceva de relatie, ne intelegem ff bine, dar totusi nu stiu cum sa-i sp unele lucruri fara sa se supere etc.noi facem sex protejat si cand ejaculeaza lui ii place sa ramana penisul in vaginul meu(gen cica na s-ar simti ff bine daca ar ejacula in mine, dar na suntem adolescenti si nu avem nevoie de copii de la varsta asta si ramanand asa mintea ii jongleaza si se gand ca ejaculeaza in mine)dar pnm mi-e imi este putin frica, daca se rupe prezervativul si chiar o sa se intample sa ejaculeze in minesad. voi cum faceti de obicei.sau partenerii vostri)sau fetelor voi dupa cat timp ati avut orgasm?laughinglaughingsi cum se manifesta la voi? poate ma credeti nebuna.stiu ce e ala orgasm(am si eu o vasta cultura in baza de sex), dar totusi.eu nici macar nu stiu daca am avut vreodatalaughinglaughing

5 răspunsuri:
| anonymus a răspuns:

Cate intrebari fara raspuns, mai bine ai intreba cainele de la bloc.

| AndaWest a răspuns:

Nu ai asa o vasta cultura materia in sex daca nici nu stii daca ai avut orgasm vreodata. poftim un articol
http://www.eva.ro/dragoste/sex/tu-ce-stii-despre-orgasm-articol-10787.html
si il poti refuza frumos pe iubitul tau explicandu-i tu daca el nu stie cat de riscant este sa faca asa, pana la urma protectia e mai importanta ca placerea la varsta voastra

| piticu21 a răspuns:

De obicei fetele nu au orgasme asa de repede ca baietii si nici macar asa evidente

| Iulia_5657 a răspuns:

Depinde cati ani ai eu daca as avea mai putin decat 18 ani nu as incepe sa am viata sexuala acum doar asa un prieten, iubit.Mai bine i-ai spune in fata ca nu prea vrei sa faci sex cu el ca iti e frica si sa nu se supere pe tine. Daca te iubeste cu adevarat cred ca ar face asta pentru tine.

| adryana_6040 a răspuns:

Cred ca nu ai minte, ai toata viata inainte sa te gindesti la sex? Dar ai grija ca prietenul iti da papuci sa nu-i faci tot tacamulrolling on the floor