| Krysscristinakryss178 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. De ce iubitul meu ma refuza in pat? Eu am 18 ani si el 20. Avem o relatie de 1 an si jumatate. Parintii mei stiu de relatia noastra si sunt de acord. Ramane sa doarma la mine, sta cat vrea la mine si ai mei se inteleg extrem de bine cu el. Eu locuiesc separat de parintii mei. Casa in care locuiesc e in aceiasi curte cu casa lor, si rar vin pe la mine cand e si el. De vreo luna ma refuza la pat sub motivul "daca vin ai tai?". Cu toate ca, cat timp el e la mine nu vin la noi, sau ma suna daca vin. Ce sa cred? Va rog fara raspunsuri batjocoritoare. Multumesc anticipat.

17 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Singurul lucru la care ma pot gandi e sa nu fi facut el vreo prostie si sa fi contactat vreo boala genitala...si nu vrea sa te molipseasca si pe tine.
Dar daca totul e normal, atunci si varianta asta pica.
Ai rabdare si nu cere nimic.Fii calma, sexy si zambitoare si renunta sa-l mai presezi cu asta.
Lasa-l pe el sa se nelinisteasca de ce nu ceri tu sa faceti sex, nu invers.
Pentru ca indiferenta si aparentul tau dezinteres, posibil sa-l atraga mult mai mult decat o privire care reproseaza!

| Amelya02 a răspuns:

De cand ati inceput sa faceti asta? si ati facut-o des?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are pe alta.

| Awesom a răspuns:

Are pe alta, sigur ca da.De unde stiu? Nu te-ar refuza in pat, daca nu exista cealalta.

| Krysscristinakryss178 explică (pentru Awesom):

Pai in afara de asta relatia noastra e exact la fel, vorbim, petrecem aproape tot timpul impreuna, vorbim prin mesaje cand sunt la scoala iar el la servici, daca il sun imi raspunde, ma suna. Doar cat ma refuza in pat.

| neutrino a răspuns:

Poate ca se gandeste: "de ce atata graba?"

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Si pana acum o luna ce faceati?

| Alcyon a răspuns:

Ma tem ca noi nu te putem lamuri. Ar fi bine sa discuti cu el, fiindca n-avem de unde sti ce este in mintea prietenului tau.

| Exilee a răspuns:

Calmeaza-te femeie! Si nu mai ispiti barbatul! Sexul undeva dupa ce ai intrat la faucltate, ti-ai asigurat existenta ( construindu-ti o casa si intemeind o familie ) dupa CASATORIE. Este o patima si desfranarea asta...

| HueyFreeman a răspuns:

Ce zici daca discuti cu el? Nu-ti putem rezolva noi problema.

| Madayna a răspuns:

Intreaba-l si o sa afli direct de la el adevarul. Noi doar ne dam cu presupusul, poate avea pe altcineva, nu te mai place etc

| MDenisee a răspuns:

Buna uite cum sta treaba... te-ai gandit ca el poate si-a gasit pe altcineva in acest timp? sau poate sa fie ca nu are libidou? pentru ca sunt cazuri in care relatia merge 1 an si ceva sa se sature de aceeasi dragoste mereu sau poate ca s-a saturat de eceleasi pozitii mai schimbati si voi pozitiile sau sa faceti altceva nou in relatia sexoala. incearca sa faci in asa fel sa il poti satisface cat mai mult si sa il iei cu lugu lugu

| SebastianCMT a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el, el este in masura sa te lamureasca dar se poate sa aiba pe aicineva, sau sa nu se mai simta atras de tine sa se simta nesatul cu tine laughing. Dar stai calma isi va revenii el. Sa nu se fii trecut pe invers laughing

| ClauditaSmile a răspuns:

Ati facut vreodata sex. Ma gadneam ca poate e ipotent sau chiar poate i e jena de parintii tai. Soune-i intr-o zi ca ai tai sunt plecati din oras

| Paturik a răspuns:

Probabil se gandeste ca nu trebuie asa mereu mereu.
Fiecare barbat vrea sa domine la pat. vrea sa o faceti cand vrea el [ si exceptii ].
Deci lasa-l sa te doreasca el, nu te mai oferii asa.

| Miranjacanela40 a răspuns:

Vorbește cu el deschis, spune-i cum te face să te simți atunci când el te refuză. Spune-i că pentru tine sexul este important, dacă el nu are apetit sexual cu timpul relația va fi afectată într-un mod negativ.

| Grinch1 a răspuns:

Poate are penisul mai mic...incearca sa vorbesti cu el.