| andy997 a întrebat:

Am si eu o mica problema... Sunt momente cand ii spun unei fete "Buna!" dar ea nu imi raspunde... Dar mesajul la vazut... Oare de ce? Cine imi poate da niste sfaturi de "agatat" fete? In special pe facebook sau pe alte retele de socializare...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

In viata reala ar fi unele lucruri cate te ajuta. Pe fb insa nu prea. Nu iti raspunde pentru ca nu e interesata. Nu discuta cu necunoscuti sau are prieten sau te stie si nu are chef de tine sau cine stie ce altceva.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Jigodia aia ordinara imputita nu merita nici macar un scuipat de la tine, in locul tau o trimiteam la masa in gaura si mai si dadeam un pumn un gura, javra ordinara. prietene nu fi bun pt ca ai numai de pierdut, fetelor le plac baietii rai, indiferenta. adopta o atitudine aroganta, NU le da atentie, or sa vina in 4 labe cu balele curse dupa tinewinking NU le lasa sa te batjocoreasca

| neutrino a răspuns:

Nu-ti raspunde pentru ca ea inca nu are timp mereu si pentru tine.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu iti raspunde fiindca nu are chef de tine

Răspuns utilizator avertizat
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Nu iti raspunde pentru ca nu ii esti interesant si nu te place si o alta cauza este ca unora din fete nu le palace sa faca cunostinta pe retele de socializare.

| andy997 explică (pentru Mariapetrupanainte):

Mariapetrupanainte cum crezi ca as putea sa fii interesant? Iubesc raspunsul asta... "Nu esti interesant". Ce pot face ca sa fiu interesant? Adica.. Pentru voi cum ar trebui sa fim interesanti?

| Mariapetrupanainte a răspuns (pentru andy997):

E ma bine sa faci cunostinta pe viu caci fata nu o sa aiba incortro si o sa-ti raspunda la salut si incearca sa intrii in vorba cu ea povesteste ceva interesant ca ea sa aiba placere sa discute cu tine si nu numai odata si nu incepe deodata cu ai prieten sau nu ai las-o sa te cunoasca mai bine si apoi atinge aceasta tema. Daca pe retele de socializa nu iti raspunde asta inseamna ca nu si gata dar daca e pe viu mai poti avea o sansa ca s-o cuceresti.Cind vezi persoana pe poza este una dar cind o vezi in realitate este cu totul alt ceva.

| Cosmina33 a răspuns:

Păi. Cred ca nu îţi răspunde deoarece nu te considera important sau nu ştiu, poate te considera arogant pentru ca o stresezi.