| Liora a întrebat:

hei TPU. am si eu o problema... cine ma ajuta : fundita+VOT.

Imi place Mult un tip de la scoala pe nume Bogdan... insa pe fostul meu prieten il cheama tot Bogdan... Cum sa il fac sa sa se indragosteasca de mine? si mai ales ar trebui sa fac asta ( adica sa il fac sa se indr. de mine )?

Răspuns Câştigător
| deea66 a răspuns:

Pai in primul rand ca sa il faci sa te placa sa nu fii fraiera nu-i spune ca il iubesti barbati sunt niste nesimtiti isi bate joc de iubirea ta si te paraseste cand vrea dar ca sa reusesti trebuie sa fii indiferenta cu el crede-ma nu te da pe langa el ca el poate sa isi bata joc de tine sa stii asas baietii nesimtiti incearca asa cu cat esti mai iindiferenta cu atat mai bine o sa vezi ca daca faci va veni dupa tine dar daca nu merge prefate ca te busesti de el siti scapi cartile daca esti la scoala si intri in vorba cu el asta e sfatul meu sper sa mearga pup pa nu uita de funda please pup

1 răspuns:
| Andreea_7659 a răspuns:

Mai intai intereseaza'te daca nu cumva ii place alta fatahappy.