| cristina_6683 a întrebat:

Am si eu o problmea si as ramane recunpscatoare daca matiajuta. Ei bine e u baiat cu 2 ani juma mai mare ca mi e si pe care l-am cunoscut in martie sau februarie2010. Dupa am inceput sa ne vedem la mine acasa si la un mOment dat el a spus ca chiar a inceput sa tina la mine si ne-am sarutat. Asta a fost in vara straight face si odata tin minte ca ne sarutam ne mangaiam etc eu cel putin aveam blugii desfacuti si bluza. Ma rog si am simtit ca si cum am facut dragoste dar fara penetrare pur si simplu dragoste. Nu stiu daca exista chiar un cuvant sa poata descrie totul. Si in toamna pe scurt mi-a dat papuci pentru alta si acum inca ma mai vad cu el dar ca amici straight face si eu il vreau inapoi cum eram inainte. El mereu imi spune ca tine la mine, ca ma considera o prietena si chiar odata a vrut sa ma ajute sa scap de niste probleme de la scoala in cre eu eram victima hartuirilor straight face please helpce pot face sa il am din nou? Chiar credeti ca tine la mine?

3 răspunsuri:
| AnkiCardle a răspuns:

Ceea ce s`a intamplat intre voi se numeste Petting. Este frustrant gestul sau. parerea mea este ca ar trebui sa-l uiti.

| pUphyK a răspuns:

Hey Thea, te inteleg destul de bine, pentru ca eu chiar am facut sex, si mi-a dat papucii eu i-am zis ca tzin la el si bla bla bla el nici nu s-a uitat a fost 2 sapamini cu o Fata apoi aia ea dat papucii si s-a intors la mine iar eu iar slaba de fire l-am irtat si iar am repetat am facut sex chiar pe 01. 01. 2011 si apoi ca o data si acum nu stiu iar parca vrea sa-mi dea papucii dar uite un sfat.{cautati unu dar ai grija sa nu te indragoshtestide el, il ai doar pentru ai face in ciuda, si vei vedea daca tie asa cum zice el } eu cam asa fac si el se inoarce la mine. nu stiu si eu vreau sa ma linistesc cu relatiile si vreau sal am sa fie doar al meu dar nu pot sal linistesc

succes tie vezi poate te ajuta la ceva sfatul meu daca ceva imi zici si mie poate il pot si eu reintoarce

pupic (h)

| Mihaela13 a răspuns:

Parerea mea este sa iti gasesti alt baiat si sa il lasi pe el in pace. Daca el chiar tinea la tine nu te lasa pe tine pentru alta.:d
Asta e parerea mea...acum tu faci ce vrei.Fiecare are parerea lui dar pana la urma tu ai decizia finala.:d

sper ca te-am ajutat!big hug
love struck

PitiCaa!love struck