| Amphetamine98 a întrebat:

Hei TPU... au trecut 4 zile de la ultimul contact sexual. si mi-a intarziat si menstruatia foarte mult. trebuia sa imi vina pe la inceputul lunii, si suntem la sfarsit si nu mi-a venit... plus ca am dureri groaznice de spate si de sani. initial am crezut ca poate ma dor sanii pentru ca trebuie sa imi vina.m dar spatele nu m-a durut pana acum. ce credeti se poate sa fiu insarcinata? Dau funda. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In situatia ta este posibila o sarcina.

| Suki08 a răspuns:

Posibil sa fii insarcinata, durerile pot si cauzate si din cauza intarzierii menstruatiei, ca sa fii sigura fai un test de sarcina sau fai o vizita la ginecologwinking :*

| Amphetamine98 explică (pentru Suki08):

Am facut testul, a iesit negativ.