| FataTimida a întrebat:

Hei TPU, azi ma duc la o intalnire cu un baiat care ma place chiar exagerat de mult. Si chiar nu stiu ce sa fac, am stabilit sa mergem sa ne plimbam in parc, si apoi sa bem ceva suc la o terasa, imi place foarte mult de el dar nu vreau sa "il pierd" de ce? pentru ca sunt timida si cuvintele trebuie sa le scoti cu clestele de la mine, spuneti-mi va rog despre ce subiecte l-as putea intreba si eu sa mentin conversatia. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| eeu619 a răspuns:

Vorbeste despre sport,baietii adora asta,cauta interese comune si nu aduce vorba despre barfe,baietii urasc barfele,spune-i ca vrei s.o luati usor si va intelege ca esti o fata sensibila si timida care nu vrea sa sufere, si la finalul intalniri nu sari pe el sa.l saruti, da.i un pupic dulce pe obraz si o inbratisare, o sa.i placa, SUCCES!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla ce il intereseaza si alege ceva ce sa te intereseze si pe tine. Puteti vorbi despre el. Te asigur ca va aprecia. "Eu" este subiectul cel mai drag celor mai multi dintre noi.

| Alicezzz a răspuns:

Draga,lasa emotiile si nu te panica, o sa iesi la un suc, la plimbare cu el si cauta sub comune, o sa vezi ca toata discutia o sa vina de la sine daca lasi timiditatea happy Distractie placuta :*

| Denly a răspuns:

happy ce fain de tine ca si el te place, mai ales "exagerat". Gandeste inainte sa zici ceva, asculta-l daca el iti vorbeste. Daca va iubiti/placeti nu conteaza atat de mult cuvintele. Oricum, puteti incerca sa va cunoasteti mai bine daca inca nu ati facut asta. Bafta!winking

| NameHarris a răspuns:

Pai pune-l sa-i aduca un cleste. patent|laughing