| numacunosti99 a întrebat:

Cand fac dragoste cu prietenul si imi dau drumul, continuam pana isi da si el dar eu nu mai simt nimic.As vrea sa ii spun, doar ca imi este rusine/frica.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Actele sexuale de regula sunt intretinute cu un scop mai mult decat precis si anume dorinta ca ambii parteneri de sex sa experimenteze placerea care se manifesta pe intreaga perioada a timpului cat este intretinut actul sexual in sine, dar mai ales pentru a savura satisfactia suprema provocata la final de starea de orgasm. Daca tu ajungi la orgasm mult prea repede fata de prietenul tau, este indicat sa-i spui in ideea de a avea o discutie despre acest aspect/problema pentru ca impreuna sa gasiti cea mai buna solutie de a o rezolva. Sanatate!

| mentholinks a răspuns:

Acum 9 zile erai virgina si spuneai ca se termina prea repede iubitul tau cand i-o freci. Acum 6 zile te-ai despartit de el si deja ai dat de unul care deja te termina inainte sa se termine el? Hmm, greu de crezut.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Păi de ce să îți fie frică sau rușine. Poți să îi spui, nu este problemă. Oricare termină primul poate anunța, dar este foarte bine să continui tu sau el, pentru a termina și el/ea. În felul acesta arăți că ți la partener și îl iubești. Mai rar termină simultan partenerii. Și eu pățesc la fel. Mergem înainte...

| gege12321v a răspuns:

Și eu mă confrunt cu aceiași problema...