| alina141619mm a întrebat:

Hei TPU...ce credeti depre dregoste, adc exozsta sau e doar atractie fizica si pshihica care pote fi inlocuita..adc daca spui ca iubesti o persoana si supa un tymp more iar u iti refaci vitaza ce insemna nu mi se pare corect. deci ce e iubirea exista, raspunsurile explicite primesc fundita si vot:*

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fii linistita, dragoste exista si pentru prosti...

| alina141619mm explică (pentru neutrino):

Pff...da asa e ..scz era intuneric si nu vedeam tastele pentru ca sunt pedepsita si nu vroiam sa-si dea sema cineva seama ca sunt pe net.dar asta nu ma face proastahappy

| neutrino a răspuns (pentru alina141619mm):

Nu este o scuza: cuvantul, scris si vorbit, este oglinda fiecaruia.

| alina141619mm explică (pentru neutrino):

Ok ....omoarama ca am incurcat 2 taste intre elelaughing)yti inteleg motivelehappy

| cristy3991 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii. In al doilea rand dragostea se simte nu se poate exprima in cuvinte.