| OkSkipy a întrebat:

Hei TPU ce inseamna sa fii virgin am 7 ani si iam spus mamei sa imi spuna dar ea a zis ca virgin inseamna sa fii prost sau va ai rupta aţa da nu stiu ce inseamna ma lamureste si pe mine cineva

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mama ta merita 100 de likeuri respectul meu. asa e un virgin/a=fraier/a

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Momentan esti prea mic ca sa aflii exact, sper doar că intrebarea ta nu e pusă la mișto, sa fii virgin inseamnă sa nu fi facut niciodată sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Mai mult ca sigur, din cauza lipsurilor de educatie, cunostintele si nivelul de cultura generala a mamei tale lasa de dorit, si "explicatiile" oferite de ea denota si "inteligenta" raspunsului respectiv. laughing Prin raspunsul oferit, mama ta si-a demonstrat inteligenta conforma cu cultura ei generala care din pacate se pare ca nu o depaseste pe cea a unui elev mediocru de scoala generala. Din pacate. In cazul baietilor/barbatilor virginitatea reprezinta o stare de fapt, adica de a nu fi intretinut contact sexual real cu o fata/femeie. Baiatul/barbatul isi pierde virginitatea in momentul in care penisul lui penetreaza vaginul femeii fara a se intampla si alte evenimente. Sanatate!

| ShaOfHatred a răspuns:

Deci. Cand o albina trece prin floare, ambii nu mai sunt virgini. Tu, acum esti virgin. Tu esti albina si o sa-ti gasesti intr-o zi o floare. Si o sa o polenizezi.

Mos Craciun nu exista.

| Neamtu_Marian_1993 a răspuns:

Daca o zici la misto n.ai ce cauta aici! Ce site crezi ca.i asta? Copil fara lipsa de respect fata de societate! Fa misto cu colegii tai nu cu adulti!
Mie mi.ar fii asa de rusine incat nu as mai scrie nimic pe NET. Ai habar cata lume rade de tine ca n.ai habar sa scrii la 16 ani?
#Marian 2016 : "Generatie de prosti"

| OkSkipy explică:

Hei intrebarea era la misto am 16 ani si stiu ce inseamna