| CharLieBenfica a întrebat:

Cum pot sa impresionez o fata? Cum as putea sa ii atrag atentia sau sa o cunosc mai bine? Va rog ajutati-ma ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiツ a răspuns:

Problema ta` o au si altiibatting eyelashesPentru a impresiona o fata nu trebuie ` sa te dai mare mai ales de fata cu ea,nu trebuie sa fi` fitos,unii spun sa fi` tu insutibatting eyelashes, trebuie sa fi` atent cum vorbesti, poate chiar si cum te imbraci`...in general fetele apreciaza un baiat sincer,onest,cu care poate avea o conversatie decentabatting eyelashesUnele fete prefera sa `le iei usor(incepi printr-o conversatie pe mess, ii spui parerea ta, patrati legatura`.etc)batting eyelashes Sper ca te-am putut ajuta` cu o ideebatting eyelashes Succes si o zi` buna!>big grin

4 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

βέiiiβiiツ

| aLoneinthenight a răspuns:

Fii respectuos, manierat si alege-ti vorbele cu grija. Incearca sa impresionezi, dar fii tu insuti. Nu te da altcineva si nu exagera, fiindca o sa pari jalnic.

| CharLieBenfica explică:

Mulţumesc mult βέiiiβiiツ ai fundawinking.

| βέiiiβiiツ a răspuns (pentru CharLieBenfica):

Multumesc si eu`:* O zi` bunaa!batting eyelashes