| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU, cunisc un baiat si... l-am cunoscut prin intermediul unei preietene. El e drgut si imi face mereu complimente, imi face mici surprize cu cate o floare atunci cand ma vede suparata...
Prietena mea mi-a zis ca baietii nu iti spun ca te plac direct, mai asa pe ocolite...
Si nu stiu daca ma place sau am dat peste alt prost care vrea sa ma faca sa sufar...

Răspuns Câştigător
| denismaria92 a răspuns:

Poti sa aflii doar daca incerci sa il cunosti mai bine. Incearca sa nu te atasezi la inceput prea mult!