| anonim_4396 a întrebat:

big grin Am postat o intrebare acum cateva zile. ca imi intarzie menstruatia :-s. trebuia sa'mi vina pe 18, dar pana astazi 24 aprilie nu s-a intamplat nimic. Astazi am simtit ca "se scurge" ceva, si cand m-am uitat am vazut o pata maronie, stiind ca trebuuie sa'mi vina menstruatia, mi-am pus absorbant, apoi am adormit cateva ore. cam 4-5 ore, iar cand am vrut sa schimb absorbantul, era aproape gol. adica doar putin, prea putin pentru prima zi de mestruatie. ar trebui sa ma ingrijorez? straight face

Răspuns Câştigător
| iubitzicaa a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. nu e o problema, pur si simplu a intirziat din cauzza unor dereglari ale corpului, si ciclul nu vine mereu la timp, la mine in general vine odata la 3 lunibig grin deci, nu iti face griji (hug)

6 răspunsuri:
| AnElIkE a răspuns:

Pai nu vin regulat... am si eu luni in care nu-mi vin de loc docamdata esti in perioada in care corpul tau sufera multe schimbari asa ca nu intra in panica...

| Casy2012 a răspuns:

Daca ai facut sex in ultima vreme ar trebui sa te ingrijorezi daca nu stai relax

| Mintoiu_Valentina_1993 a răspuns:

Nu ai pentru ce sa te ingrijorez pentru ca menstruatia nu vie regulat la mine o luna de zile nu mi-a venit asa ca e ceva normal

| Marrychriss a răspuns:

Asta depinde cand ti-a venit prima menstruatie. Daca nu a trecut un an de la prima, nu te ingrijora. E normal ca menstruatia sa nu fie regulata in primii 1-2 ani, deoarece corpul se obisnuieste cu schimbarile. Poate sa nu iti vina nici 3 luni la rand.

| coco64 a răspuns:

Mergi si fa o ecografie.La fel am si eu. Si la ecografie mi s-a spus ca am insuficienta de progesteron si mi-a dat sa iau niste pastile 10 zile ca sa imi vina menstruatia, NU te juca! Du-te la medic si fa ecografie!

| prrocuror a răspuns:

Avort spontan...