| pItIcOt_7652 a întrebat:

dau funda.cine imi zice ce cadou sa-i i-au prietenului meu pentru ziua indragostitilor...suntem de 1 an si 7 luni impreuna, pe 16 feb se face 1 si 8 luni. iar eu nu am nici o idee ce cadou sa-i fac crying

4 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Ceva ce sa nu uite, ceva semnificativ, bratarra, lantisor(nu prea scumpe) sau poti sa te duci la maigazinele alea de au tot felul de chesti amuzante poti sa gasesti mai multe acolo, sau o jucarie de plus ceva interesant, am primit si eu si mi-a placut, acum depinde de la baiat la baiat. (sau daca care cumva ati inceput viata sexuala ai putea sa faci o atmosfera romantica acasa, si atunci nu mai e nevoie de cadouri) daca nu ce am zis mai sus.

| adryana_6228 a răspuns:

Mai kauta 2 medalioane cu jumatati de inima sau tie cu numele lui si lui cu numele tau! eu asa am facut si i-a placut enorm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii oferi mai intai dragostea ta daca nu i-ai dat-o deja si gandeste-te la un lucru memorabil.

| darkangel1610 a răspuns:

Hmmm. uite ideea mea, ar trebui sa ii cumperi o bratara de argint pe care sa gravezi initialele numelor voastre sau data la care v-ati cunscut.