| nuseu a întrebat:

Hei TPU dau funda sunt intr-o situatie foarte aiurea iubesc doua fete intr-o egala masura si faza si mai aiurea sunt prietene foarte bune si una dintre ele ma iubeste si ea si nu stiu pe care sa o aleg nu vreau sa le stric prietenia ajutati-ma vo rog.

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Pai da e o situatie cam jenanta, dar inimi nu-i poti porunci alegea pe cea care te iubeste ca sa aveti o relatie bazata pe iubire, si sa pastrati secretul.

4 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Sti oare cat de aiurea se simt fetele alea? Te-ai gandit si la ele vreun pic? Frate daca ar fi fete destepte sti ce ti-ar face? Sti proverbul ala " din doua ramai fara niciuna "? Dragul meu asa se intampla mereu. Nu inteleg cum poti iubii doua fete in acelasi timp nu exista asa ceva. Pentru una simtit simpatie iar pentru cealalta dragoste. Gandeste-te bine si la ele. Pentru ca si baiatul pe care l-am iubit eu trebuia sa aleaga intre mine si prietena mea si sti ce? La un moment dat i-am zis " Sti ce frate? Ramai cu ea m-am saturat. Zici ca suntem la un concurs eu cu ea suntem concurentii iar tu premiul si in acelasi timp juriul. Sti ce? Eu ies din concursul asta pentru ca m-am saturat ". Si l-am parasit. Apoi el s-a impacat cu fata aia dar gandul tot la mine ii era si ii este. Si stii cat se chinuie el acum ca trec prin fata lui si imi dau parul pe spate si el vrea si incearca se sa uite la mine si nu poate ca il vede prietena lui e foarte greu. Si chiar daca alegea cu mine asa se intampla cu fata aia. Incearca sa vezi pe care o iubesti alege sa ramai cu ea si apoi uit-o pe cealalta. Sau mai bine sacrificate tu pentru amandoua daca le iubesti asa mult salveaza-le prietenia si nu te combina cu niciuna. Sfatul meu asta e. Macar pana cand una din ele va avea un alt prieten

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai daca nu vrei sa le strici si prietenia eu zic sa o alegi pe cea care te place si ea. stiu sentimentul. am placut doua fete enorm(cel putin asa credeam la inceput), insa pana la urma mi-am dat seama ca una dintre ele ma facea sa-mi ia inima foc cand o vedeam, iar pe cealalta o consideram draguta. chiar daca le strici prietenia trebuie sa alegi cu inima, asteapta putin si vei vedea care e facuta pentru tine. e greu, dar sa nu suferi mai tarziu ca n-ai fost cu cea pentru care simti ceva cu adevarat. iti spun sigur ca doar una din ele te face sa te simti in al 9-lea cer sau poate vei constata ca niciuna nu e pentru tine. bafta! sa ne spui pe care ai ales-o

| STEFANXxX a răspuns:

Aici nu e greu sa alegi trebuie doar sa le spui daca le vezi impreuna:
-Salut fetelor...vreau sa va zic ceva.
-Ce?
-Problema e ca voi amindoua nu va despartiti niciodata, iar eu as vrea sa va spun ca imi placeti amindoua. Puteti sa-mi spuneti ce sa fac?
Ei atunci vei astepta ce vor zice ele in legatura cu asta. Daca vei fi curajos sa le spui ca le placi ar fi bine, dar te rog sa fii curajoswinkingSUCCES.

| nuseu explică:

Daca se putea va dadeam funda la toti 4 dar raspunsul lui yooodeliutza cred ca e cel mai bun si pentru razvanbfv:am ales-o pe cea care ma iubeste multumesc foarte mult la toti