| Acadele5000 a întrebat:

De 2 ani m-am mutat in banca cu un baiat si de curand a inceput sa ma pipaie. Nu pot sa spun ca imi displace si am inceput sa vorbim mult pana am ajuns sa fim impreuna. El trebuie sa vina la mine la un proiect si vrea sa ramanem singuri in camera. Avand in vedere ca ma pipaie la scoala ce ar vrea sa faca daca ramanem singuri? Dau funda happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde doar de tine ceea ce se va intampla, fiindca mai mult ca sigur va dori sa-ti smotoceasca "pasarica". Se naste intrebarea daca si tu doresti sa se intample "ceva" si-i vei permite sa faca cate ceva din ceea ce probabil iti imaginezi momentan. In consecinta te poti astepta ca "lucrarea de proiect" sa fie/devina foarte productiva si furtunoasa dar bineinteles numai cu acceptul tau. Spor la proiect. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Sa continue sa te pipaie si sa mergeti mai departe la sex.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai nu se va intampla nimic din ceea ce nu vrei. Cred ca va incerca sa te sarute oricum ar fi.