| Cristynik a întrebat:

Hei` TPUsigh de 3 saptamani eu si cu prietenul meu ne.am despartitsigh intr.o seara dupa ce plecasem eu, el sa sarutat cu una din prietenele mele, vreau sa mentionez ca el are 20 de ani si eu 15:d problema e ca el presupun ca voia doar o aventura, dar eu ma atasasem de elsigh iar acum inca il iubesc si vreau sa ne impacam, dar el nu vorbeste cu miine si eu ai scriu pe mess foarte rar..si acum nu stiu ce sa fac, l.am invitat la ziua mea, dar nu a venitsigh si vreau sa vorbesc cu el...dar nu stiu ce ar trebui sa-i spun fara sa par insistenta si fara sa par disperatacrying el sta destul de departe de miine, deci nu ne vedem, am incercat sa mi.l scot din cap...dar nu pot, am de la el un inel care o sa il inapoiez cand o sa ne intalnim adica in vacanta de varaabig hug dar nu stiu cum a par, adica indiferenta sa vada ca nu-mi pasa, sa par trista sa vada ca am tinut la el, sau sa fiu eu pur si simplu, fara masti fara fite si alte chestii? ajutati.ma va roogpuppy dog eyes cel mai bun raspuns primeste fundita :-

Răspuns Câştigător
| Marry410 a răspuns:

Incearaca sa pari indiferenta cand ii inapoiezi inelu'..sa vada ca ai uitat poate asa il vei atrage din nou..sti cum se spune..cand vrei sa cuceresti un baiat fa pe inabordabila smug

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna,tu glumesti?! Daca te iubea, nu te insela.Tu cu gura ta ai spus "aventuri scurte". Daca ii pasa de tine venea, iti cerea scuze etc etc.

| Cristynik explică (pentru lolly):

Poate, dar uneori orgoliul e mai presus de toatesigh si in plus nu am cerut sa mi se spuna ca sunt proasta ca asta o stiuwinking Dar vreau sa.l fac sa simta ce am simtit si eu:-

| Skitt a răspuns:

Daca te-ai atasat de el atunci nu ai ce sa faci. Cand va intaniti fii tu insuti pentru ca asa este cel mai bine. Daca te-a iubit pentru ceea ce esti atunci isi va aduce aminte de fosta voastra relatie..cine stie? Iar daca nu se intampla nimic atunci incearca sa-l iuti..Este greu.ei eu am patit. Dar trebuie. Daca nu te mai vreai nu ai ce sa faci. Succes:*