| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU happy. De vreo luna. tot vad un baiat pe-afara care se tot uita la mine. Deja a inceput sa-mi placa foarte mult. El are 13 ani si e maghiar. Eu am 12. Si nu stiu ce sa mai cred! Baietii din clasa de la mine spun ca nu am sanse la el, cica, ei il cunosc. Si acum 2 saptamani, ma uitam la el si m-a intrebat pe maghiara de ce ma uit. Apoi au venit niste fete si a plecat cu ele. S-a uitat la mine si mi-a zis " pa, pisicuta mea ", pe maghiara, si toate fetele [ inclusiv el ], au inceput sa rada. Dar continua sa se uite la mine. Nu am vorbit niciodata cu el. Acum vreo 3 saptamani, i-am dat pe facebook, apoi pe mess. Ce as putea sa faac?puppy dog eyes. Imi e frica sa vorbesc cu el. :-s. Va rooog, dau funda!

7 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa ii zici ce sentimente ai. Pt el daca ai noroc si sentimentul e reciproc... norocu tau daca nu...na nu iti era destinat

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Cucoana nematurizata laughing vezi-ti de scoala

| Emazio a răspuns:

De unde stit voi maghiara?, si eu din cate stiu maghiari urasc romanii si vor sa ne fure din teritoriul tarii dar faci cum creziwinking

| Alexander123 a răspuns:

E clar ca face misto de tine, deci nu-ti face sperante desarte. Daca vrei sa-l testezi, fa-l gelos, convinge un prieten de al lui sa se prefaca ca sunteti impreuna si vezi cum reactioneaza big grin Funda?

| ciorbel a răspuns:

Fai o M)U)I)E si dupa vreau si eu una laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Lasa baietii, deoarece esti prea mica. Abia de ai par pubian.Nu vezi ca face misto de tine? Pune mai bine mana pe o carte.
2.Si ce daca e maghiar? E si el tot om ca tine!

| hellena510 a răspuns:

Unu la mana mai ai de crescut,doi crezi ca daca e mai maghiar are mai multe oase sau maini sau ceva de genul? E tot om ca si tine, trei isi poate bate usor joc de tine vazand ca cedezi asa usor, si totusi retine k nu esti la varsta la care sa te uiti dupa baietiwinking