| CarmennnLove a întrebat:

HEI TPU! deci am citit tot ce se poate pe acest site + google despre tinctura de marar si rezultatele sunt : depinde de fiecare organism uneori functioneaza ca in mod miraculos, iar in celalalt caz ingrasa! nu am destul curaj sa incerc asta si intrebarea mea este ( poate va va amuza dar.na! laughing ) : daca manac marar simplu?! e vru-n rezultat? laughing laughing ( rog serioziate; funda pentru cel mai folositor raspuns! )

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Chiar crezi ca toti se intereseaza de tinctura de marar, la dragoste si sex? Macar da-ne un link sa vedem despre ce este vorba.

| claus a răspuns:

Te rog carmen, renunta la tinctura de marar. nu face nimic grozav. nici nu te ajuta sa slabesti, nici sa iti creasca sanii. nu te mai lua dupa basme. vrei sa ai sani mari, pune-ti silicoane. vrei sa slabesti, fitness/sala/exercitiu plus dieta cum trebuie fara grasimi si dulciuri. sa fim seriosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun lucru pentru sani este masajul, maseaza-ti sanii dimineata si seara cite 20-30 de minute si ai sa vezi ca da rezultate foarte bune, prietena mea practica asa ceva, ca o mai ajut si eu este altcevawinking