| Karoline005 a întrebat:

deci asa o situatie:mi-a placut de un baiat cu vreo 1 an in urma, sentimentele mele pentru el au fost cele mai puternice pe care le-am avut in viata mea.Problema e ca acum nu ne mai vedem dar ma tot gindesc la el involuntar.De cind nu ne-am vazut am simpatizat si alti baieti dar nu asa de tare, si chiar daca i-am simpatizat tot la el ma gindeam.Intrebarea e:de ce ma tot gindesc la el? voi ati avut asa ceva vreo data? ce se intimpla cu mine?(mersi anticipat si rog seriozitate).

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti obsedata

| RAY a răspuns:

Iubirea,si eu ma gandesc la o fata si mereu cand o vad mi se reaprinde inima dupa ea sa spun asa, asta e iubirea

| h3r a răspuns:

De ce nu vă mai vedeți?
Treci peste.

| Florentina9210 a răspuns:

Cunosc sentimentul...