| TraficanthaDePufuletsi a întrebat:

deci daca un baiat are f multe cosuri pe fata iar atunci cand statea peste mine tremura f tare inseamna ca e virgin? Fara rasp prostesti.

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Da eu zic ca este virgin si ca il intimidezi deci te place foarte mult.happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dudă a răspuns:

Eu zic să-i cumperi şi nişte scutece, în caz că te apropii prea tare de el şi... Zic şi eu. xD

| christinne_1321 a răspuns:

Nu neaparat. Oricine poate avea cosuri.Tremura poate din cauza emotiilor.

| JustMe16 a răspuns:

Nu inseamna ca era virgin ( nu neaparat )... Poate incerca sa nu se lase cu toata greutatea pe tine si se tine doar in maini si de aceea tremura.

| TraficanthaDePufuletsi explică:

P. s : cand era peste mine transfira ff tare