| Doareu2804 a întrebat:

E ceva foarte ciudat intre mine si un anumit baiat pe care eu il plac foarte mult si am orbit o perioada iar acum lucrurile s-au racit. La scoala spre exemplu, daca vreau sa merg in celalalt corp al scolii intr-o pauza si totusi nu merg, vine baiatul in corpul unde sunt eu, zici ca suntem magneti... Chiar mi se pare ciudat si nu s-a intamplat doar o data... Ca poate fi asta?

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ce magnetii bai copii?
Principiul este valabil doar in fizica.

| neutrino a răspuns:

Ce poate fi sau ce a fost asta? Am inteles ca magnetii sau cam racit. Daca este asa, asta inseamna ca magnetii nu au fost permanenti.

| Anonim693 a răspuns:

Ciudata treaba. Raspunsul logic e ca tu esti pozitiva si el negativ. Va atragetihappy

| Doareu2804 explică (pentru Anonim693):

Imi place cum gandesti laughing :*

| casian_6565 a răspuns:

Poate te place si el poate a observat ca ai orbit o perioada dupa el, da i un pupic si vezi cum reactioneaza, zambeste-i si vorbeste frumos cu el si putin parfum succes