| AncaLuiza16 a întrebat:

E normal sa ma doara fundul si asa dupa o zi dupa ce am facut dragoste?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal! Dar acum, numai tu stii pe unde ai bagat-o si ce ai facut.
De obicei faci sex ca sa ai placere, sa te bucuri de el, nu sa ai dureri si sa suferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iei in cur ca o nebuna e normal.

| kandaraki a răspuns:

Ce inseamna ' si asa '?
daca ai facut sex anal atunci e normal sa te doara, nu ai experienta, iar din nume ai doar 16 ani!
mai bine ai citi o carte decat sa faci sex si sa te plangi pe net

| AncaLuiza16 explică (pentru kandaraki):

Este treaba mea ce fac.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man depinde acum ce ai facaut cu fundul. daca e singura data cand patesti asta nu este un esantion suficient si reprezentativ ca sa poti trage o concluzie asa ca nu pot decat sa iti zic ca in general nu e normal dar daca ai facut dragoste cu un adevarat armasar care tia traso foarte bine se poate intampla mai ales daca nu ai experienta intrale amorului.

| AncaLuiza16 explică:

Ok multumesc.

| superandrex20 a răspuns:

Esti pe moarte

| Calin_Catalin_2000 a răspuns:

Daca ai facut anal...e normal