| Cristi_Sporiș_1994 a întrebat:

Hei TPU, este adevarat ca nu poti face dragoste daca faci oral inainte. adica dupa oral urmeaza neaparat sex? eu cred ca se poate face si dragoste. pareri?

Răspuns Câştigător
| Giulia9015 a răspuns:

Eu zic ca totul este permis si binevenit atata timp cat amandoi partenerii simt sa faca acel lucru... Nu cred ca e normal sa existe asemenea reguli sau tipare de urmat, cel mai bine e cand te lasi dus de val si faci ceea ce iti trece prin cap in acele momente big grin

4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Macar in ceea ce priveste viata sexuala sa nu avem si noi reguli, nu crezi? in momentele alea trebuie sa te lasi purtat de val, totul vine de la sine

| Vix999 a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta.
Dragoste si sex ca si tehnica e fix acelasi lucru! Nu are diferente nici de preludiu, nici de pozitii, nici de romantism si giugiuleli si nici de locatii (ca sa spun asa).
Incetati sa mai aberati pe teme d'astea cum ca vai la dragoste e cu preludiu si la sex nu. ESTE FIX ACELASI LUCRU.
Deci da, dupa un oral poti sa faci ce vrei tu. Daca vrei sa il numesti sex, faci sex, daca vrei sa numesti dragoste, faci dragoste. PUNCT.

| TheCrisLv20 a răspuns:

La toate filmele la care m-am uitat mereu se incepe cu sex oral apoi alt tip de sex. nu prea cred ca e posibil de facut dragoste fara sex oral

| charna a răspuns:

Nu este adevarat. In sex nu exista regului.