| ManuBai a întrebat:

eu cu prietena mea si sora mea avem 5 milioane fiecare in euro. si daca mergem toate 3 sai schimbam, o sa ne schimbe oare? sau ce o sa zica noi fete asa de 13, 15 ani sa schimbam atatia.va rog dati-mi detalii urgent.happy funda!

Răspuns Câştigător
| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pai puteti sa va duceti una cu toti banii si sa i inpartiti dupa aia, si nu zice nimeni nimica eu la 14 ani m-am dus sa schimb 200 de euro si nu o zis ceva, si na daca aia care schimba e mai proasta de felul ei si te intreaba ceva i zici ca te-a trimis maicata si na ai terminat happy Bun mai e o varianta sa te duci la bijnitari sa schimbi (aia care stau la colt de strada ) dar aia dau teapa mai ales ca te vad si ca esti copil si na, eu nu te sfatuiesc sa mergi la ei happy

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Iti trebuie doar un buletin si atat...

| candora a răspuns:

A-ti jefuit banca sau de unde dreacu atitia laughing

| blanOs a răspuns:

5 milioane de euro laughing sau 5 milioane de lei in euro? :-s Poti sa vii la mine ca tii schimb eu!

| marius_1594 a răspuns:

De unde aveti voi atati bani? trimiteti parintii sa ii schimbe nu voi

| ManuBai explică:

Bani de scoala.de fapt pentru scoala happy cand incepem scoala ca sa ne luam haine...etc

| ManuBai explică:

500 de leihappy