| AnGeL a întrebat:

happy Eu si iubitul meu ne iubim... toate bune si frumoase si suntem foarte activi cand vine vorba de viata sexuala insa stiu ca lui i-ar placea ca macar o singura data sa incep eu sa-l excit si a propus un joc: eu trebuie sa-l excit fara sa-l ating in primele cateva minute. Chiar nu imi pot imagina cum ar arata primele cateva minute fara ca eu sa il ating. ceva idei? :** multumesc (+funda celui mai bun raspuns; fara raspunsuri aiurite)

4 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Probabil se va excita daca te vei atinge in anumite zone si vei dansa lasciv in fata lui

| trixiiie a răspuns:

Păăi, fă ca mine laughing. Stai sprijinită de o masă, vorbește cu el, toate bune, apoi dă-ți brusc chiloții jos. Și păstrează rochialaughing.
Să vezi ce repede se ridică stegulețul și ce partidă mișto iese hypnotized.

| Afrikanu a răspuns:

Nu mai face sex cu el o saptamana sau doua, si cand vrei sa-l exciti beti o butelie de vin rosu, dar asigurate ca el bea 70% din ea si pe urma surprinde-l cu o lenjerie intima mai indrazneata si te asigur ca o sa se excite la nebunie, stii tu, tureaza-i motorul nitel. Succesbig grin

| hoolygan a răspuns:

Cred ca un stripteas ar fi o metoda buna...