| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU
I have a little question
Deci
Cand faci oral unei fete
Pe unde trebuie sa iti vâri(bagi) limbuța ca sa sa excite? Vreau răspunsuri serioaselaughing)

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Excitarea trebuie sa fie pe clitoris direct.
Clitorisul este echivalentul unui penis in miniatura, si se procedeaza cam ca la baieti cu oralul.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing))) clitorisul, mamica, e baza.

| JustStitch a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu de unde sti?

| GoldenZenith a răspuns (pentru JustStitch):

Sunt purtătoare de așa ceva. Ar fi culmea sa nu știuwinking

| PersonajFictiv a răspuns:

Vezi un porno, sau mai multe.

| zabzi a răspuns:

Sincer, habar nu am fiindca nu am fost implicata in chestii de genul. Totusi, cred ca ar trebui sa te bazezi pe clitoris, avand in vedere ca este cea mai sensibilă parte erogenă (susceptibilă de a produce excitații sexuale) a femeii, precum și cauza principală a plăcerii sexuale feminine.

| Rpgdei a răspuns (pentru zabzi):

Eu vreau sa ii fac oral ei ca sa imi satisfac poftele mele laughing dacă ea nu se excita treaba ei

| zabzi a răspuns (pentru Rpgdei):

Pai ai scris sa sa excite, eu de unde vrei sa inteleg?laughing))) In fine, nu stiu ce sa iti zic, unii,, se satisfac,, datorita faptului ca primesc un feedback de la fata. Asta am inteles de la tipii din gasca mea, gen daca geme sau ma roglaughing

| Carrie1 a răspuns (pentru Rpgdei):

Pai daca ea nu se excita...e de fapt treaba ta, nu a ei, inseamna ca nu faci bine ce faci si asta nu o sa o dea pe spate laughing