| TraficantDeTurtaDulce a întrebat:

Hei TPU.Imi place de cel mai popular baiat din scoala.Este foarte frumos...SI intr-a 4-a ne jucam in spatele blocului.Povesteam.eram apropiati.Si acum nu mai vorbeste cu mine din cauza ca este intr-a 8-a iar eu a 6-a.Si e prea popular. Dar nu stiu ce sa fac.il plac foarte mult...Ma saluta si se stramba la mine.Pe mess mi-a zis sa-l las in pace sa sunt disperata dupa ell. Dar nu e asa.Il plac. Dar nu sunt disperatahappy. nu stiu ce sa fac ca sa fiu cu el.
-Ajutorrlove struck Funda:*

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca pentru genu lui esti prea disperata lasa-l in pace daca tine l tine si ii e dor de tine vine l tine daca nu gaseste pe cineva mai de trebuiewinking

| oCiudata a răspuns:

Buna,uite mai baiatul asta si-a luat-o in cap ca e prea popular.Si faptul ca ti-a spus ca esti disperata dupa el este o jignire, dupa mine.Eu zic sa il tratezi cu indiferenta, asa poate se va intoarce la tine.Incearca sa nu il saluti,sa nu vorbesti cu el(nici pe mess),doar daca te baga el in seama pe mess, incearca sa stai cu alti baieti in fata lui si multe altele, cu alte cuvinte fa-l gelos.
Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!

| Anaisssss a răspuns:

Lasa-l mai fata in pace, nu vezi ca si-a dat seama ca esti disperata dupa el?straight face Prefa-te ca nu exista si cauta-ti altul

| MegaParty a răspuns:

Frate dai ceva spatiu baiatului si fii si uh populara si fate ca nul vezi o sa vina el la tine.