| heeeeeei a întrebat:

Hei TPU in primul rand la multi ani un an nou fantastic pentru toti...dar am o dilemă

In ultima vreme m.am împrietenit cu o fata gen bff...ei ii place si este- cred- cu cu un alt baiat. Dar chestia e ca vor sa tina secretă relația...iar cand e vorba sa stea cu cineva sta cu mine..eu zic ca e pitica mea.iar ea ca sunt ursuletul ei. si îmi tot zice ca ma iubesti pune inimioară cam la fiecare msg vb zilnic cu ea.

Dar fiindcă băiatul o enervează ea vrea sa renunțe dar nu poate ca il place de cv timp..si de asta... oricum ne tachinat reciproc îmi zice ca ma iubeste si de crăciun cu colindul m.a rugat sa o iau in brate pe sus pentru ca era obosită..si nu stiu ce sa cred ma place sau nu voi ce credeti?
p.S. s.a trecut pitica in telefon

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Continuă tot așa. Dar nu insista mai mult. Dacă are într-adevăr o relație cu un alt băiat e mai bine să stai în banca ta. Totuși, încearcă să afli dacă are prieten. Dacă nu, poți s-o inviți la un suc și să-i spui că o placi. Baftă

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu fi credul man, femeiile spun te iubesc asa usor de habar nu ai ca pe buna ziua, aia posibil ca mai are pe unu si cu tine sta de plictiseala

| corbulalbrosu a răspuns:

Insista.

| RevolutionX a răspuns:

Mai bine las-o in pacewinking Fata are prieten. Ori cu ala ori cu tine. Vrei sa fi "rezerva" ei?

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

laughing) Mai sti in zi de azi daca te place o fata Nu, Sincer pune-o sa aleaga iesi din viata iei, SI supunei ori eu ori el te iubesc si vreau sa fiu cu tine, Sa vezi ce alege ia si atunci iti dai seama, Bafta