| andreeandreea18 a întrebat:

Hei tpu...in ultima vreme incep sa nu ma mai cunosc..parca ma transform intr-o alta persoana.ascult frecvent rock sau muzica soul si port haine ciudate..frizuri emo si nu ma pot schimba. faza este ca in momentul in care ma aflu langa o prietena care este "normala" ma simt prost.traiesc sentimente pe care altii nu le cunosc si ma atasez foarte repede de cineva cu toate ca nu sunt o persoana sensibla,din contra(: ce sa fac? AJUTOR, va rogbig grin

37 răspunsuri:
| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru eek):

Ei nu ai voie :O, ce, tu asculti de altii? Vino aproape de minesmug Am am nutella si si lapte, si prajituri, NU poti rezistasmug

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru eek):

laughing citisem ca nu ai voie rolling on the floor

| eek a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Am zis nu am NEvoie laughing)

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru eek):

Eh, is mai chior asa, de felul meulaughing

| andreeandreea18 explică (pentru kakolukia):

Multumesc mult! si nu, nu ma supar pentru mega comentariul pe care l-ai facut:*chiar mi-a fost de folos.cati ani ai daca nu te superi?

| LaraClarice a răspuns:

Cred ca e ceva normal la varsta ta. Nu iti face griji, multi tineri trec printr-o faza asemanatoare cu a ta.

(http://www.ptroa.co.il/petition/ semneaza si da-o mai departe)

| kakolukia a răspuns (pentru andreeandreea18):