| Metalheadforever666 a întrebat:

Intrebare pentru fete:Va plac baietii rockeri fara plete,tatuaje, piercinguri etc si viceversa?

8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Fetele carora le plac astfel de oameni sunt in general adolescentele alea rebele care asculta "we are the champions" si "highway to hell".Ca sa-ti placa rockerul de tip stereotip trebuie sa fii ori adolescenta rebela ori rockerita de tip stereotip.

| RAY a răspuns:

Ce importanta are banii sa aiba, era un filmulet amuzant pe net cica ce inaltime sa aiba baiatul perfect la care una ma sa-l vad si cu microscopul banii sa aiba ai inteles

| neutrino a răspuns:

Pai cine nu are asa ceva nu se poate numi rocker!

| Cosmin1I a răspuns:

Esti un manelist rockerit?

| Metalheadforever666 explică (pentru Cosmin1I):

Nu toti rockeri au plete, tatuaje, piercinguri.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Mie imi plac rockerii japonezi, adica j-rockerii ♥

https://www.google.ro/......ps?/search

| vladut91 a răspuns:

RÓCKER, rockeri, s. m. 1. Cântăreț de rock. 2. Tânăr pasionat de muzica rock

Daca iti place muzica rock nu inseamna ca trebuie sa iti bagi pirsinguri in gura si tatauje pe frunte si sa mergi cu motorul sau sa ai geaca laughing

Deci inca o data : RÓCKER, rockeri, s. m. 1. Cântăreț de rock. 2. Tânăr pasionat de muzica rock

Si legat de fete fiecare are preferintele sale

| AnnAnarchy a răspuns:

Neutrino, tin sa mentionez ca nu sunt de acord cu afirmatia ta. Nu trebuie sa ai n-spe mii de tatuaje si piercinguri si sa adopti o postura intimidanta de caine salbatic care poate izbucni in orice secunda ca sa poti spune ca esti rocker. Esti rocker daca asculti muzica rock. Alta logica ar trebui sa existe? Nu te iei dupa infatisare ci dupa comportament. Ca doar un manelist ( doar exemplu ) sau o persoana care asculta dubstep/pop/ mai stiu eu ce si are tatuaje, piercinguri, plete si diverse culori neobisnuite prin podoaba capilara, nu e considerat rocker