| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU iubitul meu de vreo saptamana încoace a inceput sa îmi facă sex oral. aproape in fiecare seara. Si am vrut si eu sa ii fac, dar a zis ca eu nu sunt vedeta de filme porno, si ca la fete e altceva, la băieți e mai scârbos cum ar veni.cum sa ilfac sa vrea? Fara sa arat eu a idioata.laughing)))

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Joker, nu pierzi nimic daca nu sugi o bucata de carne. Tu vrei sa faci asta pentru ca crezi ca ar simti ce simti si tu, dar sa stii ca senzatia respectiva nu i-ar aduce nimic nou, el simte deja o placere foarte mare prin sexul normal, si de asemenea ca urmare a placerii pe care ti-o provoaca prin sexul oral. E greu sa ma pronunt dupa un singur element, dar am impresia ca ai gasit un barbat adevarat. Zi buna.

22 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Incearca sa nu il mai lasi si pe el sa iti faca, te-ai gandit c apoate el considera ca te injosesti prea mult facandui sex oral

| shadow72 a răspuns:

E aceeasi chestie...

| Aasdfghj a răspuns:

I-al prin surprindere laughing

| dia200 a răspuns:

Mi se pare ciudat adica de obicei baieti au o retinere in a face sex oral nu in a primi. intreaba-l dc considera el asta

| MsJoker a răspuns (pentru dia200):

Ei da l.am întrebat si a zis ca sa dai limbi e altceva ca noi Be sterge m pe ea după ce facem pipilaughing si ca ei nu, si ca **** intra peste tot.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce fraierrr laughing))

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E din rep moldova

| scmcristina a răspuns:

Iti doresti tu, asa mult chestia asta?

| MsJoker a răspuns (pentru scmcristina):

Nu chiar, vreau doar sa il fac fericit laughing) sa il vad așa cum nu mai poate laughing)

| Emilian65 a răspuns:

Daca el te refuza sa-i faci sex oral, refuza-l si tu sa-ti faca sex oral.

| LoveSleep a răspuns:

Mai bine te-ai bucura.
Daca nu tinea la tine insista s-o faci.
Macar te-ai ales cu o dovada de iubire.

| MsJoker a răspuns (pentru LoveSleep):

Stiu, dar vreau sa il fac si pe el sa se simtă mai bine.

| LoveSleep a răspuns (pentru MsJoker):

Pai explica-i atunci ca nu te deranjaza ceea ce faci si vrei sa-l faci sa se simta cat mai bine.

| MsJoker a răspuns (pentru LoveSleep):

Mda, i.am explicat dar a zis ca nu sunt de pe centura si ni ma lăsa.in fine

| anonim_4396 explică (pentru MsJoker):

Il contrazic laughing

Ca sa vii de pe centură sau din filme porno, ar fi trebuit ca pana acum sa faci n de orale.
Dar ca sa ii faci un sex oral iubitului tau, cu care ai o relație stabila, nu vad de ce nu
Eu zic sa l legi laughing)
Glumesc, evident.
Încearcă sa domini tu, nu l mai lăsa pe el, orice ar incerca, fa l in așa fel încât sa renunțe.
Suie te pe el, săruta l peste tot..dezbrăca l usor...si orice ar face sa se impotriveasca, spune i sa se relaxeze si sa taca, așa mai provocator, trebuie sa se lase păgubaș laughing

| Danysan a răspuns:

Eu cred ca e o gluma. Incearca sa dormi si sa nu mai faci trolling ca nu e oki si daca e real, atunc inseamna ca iubitu tau e cu cpsoru.Asta am trait sa vad :E scarbos la baieti.Bai nene de unde le scoate.pai la fete cand se umezesc gustul e oribil si nu mai vb de foliculina care e in concentratii dementiale.Pe cand la baieti ce e asa de scarbos? Nu miroase, si nu are gust? Oare ce o fiscarbos.In fine eu am impresia ca s-a referit la faptul ca nu sti tu sa ii faci sex oral cum trebuie.Pt ca si eu decat sa mi se faca sex oral de iubita in scarba sau doar ca sa se afle in treaba mai bine ma lispesc.Vb cu el si arata-i ca esti dispusa sa il faci praf.seara faina.

| MsJoker a răspuns (pentru Danysan):

Nu e o gluma. Asta e parerea lui. iar aia de mai sus e părerea ta. Nu ti.am cerut.o, eu am intrebat cu totul altceva, invata sa scrii, nu am făcut niciodată asta, deci nimeni nu știe daca o fac bine sau rau, nici macar eu. acum te poți duce in de unde ai venitwinking

| Danysan a răspuns (pentru MsJoker):

Ma faci sa rad, daca eu scriu aiurea ce se poate spune de tine? Nu vezi ca te ei in gura cu toata lumea.Habar nu ai cu cine vb acum.E trist ca multi dintre voi nu stiu ca moderatorii sunt cu ochii pe voi.TPU nu e facut sa faci tu chat aiurea e facut pentru raspunsuri. Daca ai chef de vb treci pe privat daca vrei sa iti mai ti proflilu mult si nu vrei sa te trimit de unde ai aparut.Asta atat pentru tine cat si pentru ceilati care fac chat fara sa stie regulile.

| MsJoker a răspuns (pentru Danysan):

Ma, du.te ma. in regulament se spune clar ca folosirea cuviințelor prescurtate este interzisa. Tu vezi ce fel vorbești? du.te si lăsa.ma in pace, si mai învăța limba romana.

| Danysan a răspuns (pentru MsJoker):

Imi e mila de tine ca alfel ti-as da disable la cont in prima secunda.Invata sa intri aici si sa pui intrebari legate de probleme reale nu fantezii adolescentine. Uneori contul unei persoane e folosit si de alti utilizatori de aceea suntem indulgenti. Invata sa te abtii de la alte comentarii si sa vb civilizat pentru a nu avea probleme.

| Lawliet14 a răspuns:

E posibil sa si fie o carte pe care sa o joace el asa la inceput. Dar chiar si asa, ar avea o doza foarte mica de egoism pentru ca s-ar fi putut gandi la el si numai la placerile lui chiar de prima data. Sau poate ca are o fobie, nu stiu. Cert e ca in perioada urmatoare urmatoare va accepta, daca nu are o fobie sau ceva.

| anhonim a răspuns:

Nu ai facut niciodata oral?