| Denisa76114 a întrebat:

Hei TPU, luna trecuta am avut un contact sexual neprotejat, am făcut după 21 de zile 2 teste de sarcina care au ieșit negative, iar azi am avut stări de greață și parca simt ca se misca ceva în stomac.E o posibila sarcina?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Du-te la toaleta si scoate tot ce ai mancat stricat, ca sa nu mai simti gaze si miscari in burta, si nici starile de greata de la intoxicatie alimentara.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu ești însărcinată. Cred ca ai pus de 100 ori întrebarea. Nu mai fi paranoică, nu ești gravida.

| Robert2526 a răspuns (pentru Madaxo97):

Eu nu inteleg cum au curaj sa faca sex daca sunt asa de speriate de sarcina laughing

| Madaxo97 a răspuns (pentru Robert2526):

Știu... Nu le înțeleg nici eu