| Denisa76114 a întrebat:

Hei TPU, luna trecuta am avut un contact sexual neprotejat și am făcut 2 teste de sarcina care au ieșit negative, luna aceasta am avut un contact sexual neprotejat iar ieri mi a venit menstruația doar ca e mai solida nu lichida.
Sa am motive de îngrijorare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu le-ai facut la 21 de zile dupa ultimul raport sexual neprotejat, nu iti arata corect.

| Denisa76114 explică (pentru darrio2007):

După 21 de zile le am facut

| TzancaTheHurricane a răspuns:

Bună! de obicei e în regulă să faci testul după o luna, dacă partenerul s-a retras la timp și a ejaculat înafara ta, fără griji. Sunt situații în care îți poate veni menstruația deși ai o sarcină în formare! Sper că te am ajutat ✌?