| Denisa76114 a întrebat:

Hei TPU, luna trecuta am avut un contact sexual neprotejat si am făcut 2 teste de sarcina dupa 21 de zile și au ieșit negative, dar nu despre asta e vorba, luna aceasta am avut un contact sexual protejat si ieri mi-a venit menstruația însă e mai solida nu lichida. Știți cumva de ce e asa? Sa îmi fac griji?

Răspuns Câştigător
| ciupz a răspuns:

Hei Denisa76114, motivul pentru care menstruatia ta este mai solida si nu lichida este din simplul fapt ca te-ai deranjat la stomac si ai racit la ovare. Multa dragoste si succes pe plan sentimental iti doresc scumpetea mea!

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu este cazul să-ți faci probleme de sarcina.