| carrab56 a întrebat:

Hei TPU
mai am 3 luni si fac 14 ani si aproape de loc nu-mi da sperma cand ma masturbez.
de exemplu ma masturbez de un an jumate si sperma mi-a iesit de doua ori.
o data intr-o cantitate mai mare si o data in cantitate mai mica.
mi se pare ciudat ca a iesit doar de doua ori.
e o problema?
ajutati-ma!
dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Organele tale reproducatoare/sexuale inca nu au ajuns la maturitate.Acele eliminari de lichid (posibil chiar spermatic) separe ca s-au produs cu totul accidental.Asteapta pana in momentul in care se vor maturiza.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a iesit sperma doar de doua ori intr-un an si jumatate de masturbare, inseamna ca organele tale sexuale nu sunt maturizate complet. Asta spune ca trebuie sa nu te mai masturbezi si sa ai rabdare sa se maturizeze organele tale sexuale.