| adina_6125 a întrebat:

Hei TPU.Maine ies afara cu baiatul pe care il plac(sa ne plimbam, sa vorbim, chesti din astea). is foarte emotionata. el stie ca il plac si ma invitat sa iesim. nici nu stu despre ce sa vorbim. e cam aiurea ca si eu si el suntem cam timizi numa ca el e si mai si ca mine. ce subiecte de discutie imi sugerati?

Răspuns Câştigător
| Andreeaaaaaaa a răspuns:

Buna! pai ca sa nu va plictisiti merge-ti la mall si uita-tiva la film unde acolo veti vb mai multe si mai multe lucruri frumoase sau daca nu plimbati-va prin parc de mana ca doi porumbei! Succes:X:X

5 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Ceo vz aseara la tv, daca ii place o mel, ceva despre colegii de clasa, ce parere are despre ei, daca are noutati, daca vezi si un stand cu mancare ceva, ce mancaruri ii plac, povesteste ceva la care sa radeti, vb despre toate chestiile pe care le vb cu prietena ta cea mai buna, in afara de baieti desigur...si in afara de maniciura desigur

| angel4v3ryour a răspuns:

coolnu te feri in primul rand sa-ti arati sentimentele fata de el, nu are de ce sa-ti fie frica doar nu te musca...si ai sa vezi ca totul decurge de la sinewinking

| never2say4never a răspuns:

In primul rand sa nu imbraci prea cochet ca il sperii si mai tare pe saracu baiat, imbracate comod.
teme de discutii: -filme
-muzica - culori - scoala - jocuri -oameni
e normal sa aveti idei diferite deci la intalnire sa nu spui chiar mereu : serios si mie imi place cand de fapt detesti acel lucru. astfel o sa fie mult mai degajata intalnirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi fii naturala, gasiti-va subiecte comune ce culori ii plac si chestii din astea laughing

| ciprianpaul a răspuns:

Cti ani ai