| Scofield10 a întrebat:

Mie imi place de o fata, dar de fata aceia ii cam place si prietenului meu, si cred ca acestei fete ii place si de mine si de el. Cum pot sa o fac sa ajunga la mine?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

O inviti undeva, va cunoasteti mai bine si dupa poate isi contureaza sentimentele.
Bafta.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Foarte simplu, fa o cabana cu prietenii o chemi si pe ea, vorbeste cu prietenul tau sai punti ceva in bautura sau suc ( exista fete care din anumite motive nu consuma alcool, deci sucul e un bun back-up), substanta ii va crea euforie, mergeti in camera cu ea si faceti in 3. bafta!

| Albres20 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Buna treaba....eu zic mai bine sa o cucereasca prin caracterul lui nu cu ajutorul substantelor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i demonstrezi prin fapte ca esti mai bun decat prietenul tau. Fapte nu vorbe.

| neutrino a răspuns:

Ofera-i mai mult si de calitate decat ii ofera prietenul tau.

| Emilian65 a răspuns:

Poate prietenul tau, ii ofera mai mult decat ii oferi tu. Deci, dai mai mult tu.